Piotr Słojewski Mistrzem Bydgoszczy! Obronił tytuł i ustanowił nowy rekord pola!

Za nami dwa dni pełne sportowych emocji, rywalizacji na najwyższym poziomie i walki nie tylko z wymagającym polem golfowym, ale również z ekstremalnymi warunkami pogodowymi. Temperatury przekraczające 30°C oraz palące słońce sprawiły, że tegoroczne Mistrzostwa Bydgoszczy w Golfie były prawdziwym sprawdzianem umiejętności, wytrzymałości i koncentracji.

Najlepiej z tym wyzwaniem poradził sobie Piotr Słojewski, który po raz kolejny sięgnął po tytuł Mistrza Bydgoszczy, skutecznie broniąc mistrzowskiej korony. To jednak nie wszystko – Piotr zapisał się w historii turnieju również dzięki ustanowieniu pierwszego dnia zmagań nowego rekordu pola ( 57 uderzeń!!! ) poprawiając swój własny dotychczasowy wynik z 2024 roku o jedno oczko.

Wśród kobiet w kategorii Stroke Play Brutto zwyciężyła Litwiniuk Janina natomiast w kategorii Stableford Netto Szulc Małgorzata.

W kategorii STB Netto do 36 zwyciężył Szymon Sobowiec natomiast w kategorii STB Netto 36.1 – 54.0 wygrał Rafał Biedroń.

Klasyfikacja przedstawia się następująco:

Stroke Play Brutto

1 – Słojewski Piotr – 121

2 – Wesołek Piotr – 130

3 – Bożic Marek – 133

Stableford Netto do 36.0

1 – Sobowiec Szymon – 85 pkt

2 – Kula Artur – 82 pkt

3 – Gluba Krzysztof – 80 pkt

Stableford Netto 36.1 – 54.0

1 – Biedroń Rafał – 74 pkt

2 – Dębiński Krzysztod – 63 pkt

3 – Szymański Marek – 54 pkt

Gratulujemy wszystkim uczestnikom znakomitej postawy, sportowej rywalizacji i determinacji. Dziękujemy rónież sponsorom i partnerom wydarzenia za wsparcie i ufundowanie atrakcyjnych nagród dla najlepszych zawodników oraz pracownikom klubu za wspaniałe przygotowanie pola. Dzięki Wam tegoroczne Mistrzostwa Bydgoszczy były wyjątkowym wydarzeniem, które na długo pozostanie w pamięci uczestników.

Do zobaczenie na kolejnych turniejach.

Facebook