CUP 2017 – KLASYFIKACJA

BKG GOLF CUP KLASYFIKACJA BRUTTO

   BKG GOLF CUP 2017 KLASYFIKACJA BRUTTO         
lpZawodnikKwiMajCzeLipSieWrzPaźSUMASTARTY
1.Słojewski Piotr706161626270662464
2.Badowski Waldemar677069602664
3.Dutkowski Wojciech7273666772632684
4.Piskorz Zbigniew646271722694
5.Rapca Henryk7280747868692834
6.Kaczmarek Ryszard7467737079862844
7.Bajus Mariusz707473702874
8.Wesołek Piotr727878682964
9.Litwiniuk Jerzy77827175752984
10.Ziatyk Marcin768069763014
11.Różewicki Ryszard768272733034
12.Lorenc Piotr8173787777773044
13.Żyliński Dariusz827772803114
14.Pałaszyński Paweł877674763134
15.Doppke Jan838173848181833164
16.Wojnowski Filip928370733184
17.Chojnacki Wojciech837885863324
18.Suszek Maciej939210088843574
19.Wydrzyński Zbigniew86103891063844
20.Falweicz Karol9796961063954
21.Katsedan Vitalii94101981154084
22.Klimbej Małgorzata1011131121011004144
23.Frelichowski Henryk1231111191081081164434
24.Frelichowska Hanna1561481461401271315444
25.Płatek Jarosłw6876702143
26.Chamera Marek7578682213
27.Bazyli Paweł7577732253
28.Gralak Zenon9276792473
29.Gurgul Piotr8976872523
30.Iwanowicz Adam8583862543
31.Lewandowski Mikołaj95971012933
32.Wojnowski Jarosław78681462
45.Tokarz Adam77781552
33.Rutkowski Janusz88801682
34.Tobolski Piotr89881772
35.Rafał Rejniak98821802
36.Adam Chmieliński109861952
37.Małgorzata Szulc1051012062
38.Grzegorz Sołtan1041112152
39.Weilandt Alina1171112282
40.Płaszczykowski Filip61611
41.Krezel Adam66661
42.Rykowski Krzysztof72721
43.Falewicz Piotr72721
44.Litwiniuk Janina73731
47.Różewicki Krzysztof81811
48.Danieul Bertrabd83831
49.Narloch Maciej88881
50.Hendrikson Marius 91911
51.Hansen Kai95951
52.Sletten Fredrik 99991
53.Cieślar Michał1001001
54.Płatek Michał1051051
55.Jagodziński Tomasz 1161161
56.Magdalena Szulc1081072151

BKG GOLF CUP KLASYFIKACJA NETTO

  BKG GOLF CUP 2017 KLASYFIKACJA NETTO         
lpZawodnikKwiMajCzeLipSieWrzPaźSUMASTARTY
1.Słojewski Piotr63.353.353.353.353.363.358.3213.24
2.Bajus Mariusz45.8605853.5217.34
3.Żyliński Dariusz555250.563.52214
4.Badowski Waldemar57.559.557.548222.54
5.Dutkowski Wojciech62625656.56151224.54
6.Ziatyk Marcin56.459.446.962.9225.64
7.Lorenc Piotr61.651.660.958.957.957.4225.84
8.Doppke Jan60.357.348.366626162226.94
9.Klimbej Małgorzata58.868.860.854.852.8227.24
10.Różewicki Ryszard58.663.652.156.1230.44
11.Wojnowski Filip725842.559231.54
12.Kaczmarek Ryszard6455605563.569.5233.54
13.Pałaszyński Paweł63.451.45960233.84
14.Piskorz Zbigniew56.853.364.364.3238.74
15.Litwiniuk Jerzy64.968.956.959.458.4239.64
16.Wesołek Piotr60.664.663.656.6245.44
17.Chojnacki Wojciech68.855.862.363.3250.24
18.Rapca Henryk66.873.867.870.859.859.8254.24
19.Katsedan Vitalii626661782674
20.Falweicz Karol905959722804
21.Suszek Maciej61576351522844
22.Wydrzyński Zbigniew68.977.962.978.9288.64
23.Frelichowski Henryk8674827171792954
24.Frelichowska Hanna10698969077813444
25.Chamera Marek51.96251164.93
26.Płatek Jarosłw51.56356170.53
27.Iwanowicz Adam5754611723
28.Szulc Małgorzata 6551621783
29.Bazyli Paweł57.462.957.9178.23
30.Gurgul Piotr6854641863
31.Gralak Zenon755860.5193.53
32.Lewandowski Mikołaj9565662263
33.Rutkowski Janusz55501052
34.Rafał Rejniak64471112
35.Wojnowski Jarosław65511162
36.Tokarz Adam7759.5136.52
37.Tobolski Piotr89611502
38.Adam Chmieliński109511602
39.Grzegorz Sołtan104761802
40.Weilandt Alina117711882
41.Litwiniuk Janina49491
42.Falewicz Piotr58581
43.Płatek Michał58581
44.Płaszczykowski Filip61611
45.Różewicki Krzysztof63.563.51
46.Krężel Adam66661
47.Rykowski Krzysztof72721
48.Szulc Magdalena 74741
49.Cieślar Michał81811
51.Denieul Bertrand83831
52.Narloch Maciej88881
53.Hendrikson Marius 94941
54.Hansen Kai95951
55.Sletten Fredrik 99991
56.Jagodziński Tomasz 1161161

MISTRZ BERDIE

MISTRZ BIRDIE         
KwiMajCzeLipSięWrzPażSuma
1.Słojewski Piotr12216
2.Pałaszyński Paweł33
3.Różewicki Ryszard1113
4.Płaszczykowski Filip22
5.Iwanowicz Adam22
6.Lorenc Piotr22
7.Żyliński Dariusz112
8.Piskorz Zbigniew22
9.Ziatyk Marcin22
10.Badowski Waldemar 112
11.Dutkowski Wojciech112
12.Rapca Henryk112
13.Piskorz Zbigniew112
14.Chamera Marek11
15.Doppke Jan11
16.Kaczmarek Ryszard11
17.Bajus Mariusz11
18.Małgorzata Szulc11
19.Gurgul Piotr11
20.Wydrzyński Zbigniew11
21.Rykowski Krzysztof11
22.Krezel Adam11
23.Suszek Maciej11
24.Wojnowski Filip11
25.Wesołek Piotr11
26.Adam Chmieliński11
27.Bazyly Paweł11

NEAREST TO THE PIN

 NEAREST TO THE PIN  
Zawodnik19 sierpnia 2017
Krężel Adam35
Facebook