Podsumowanie – Drugi turniej drużynowy Texas Scramble!

W sobotę 7go maja rozegraliśmy drugi w tym sezonie turniej drużynowy w formacie Texas Scrambe. Mieliśmy świetną pogodę oraz frekwencję. Format tego turnieju przewidywał udział uczestników, którzy jeszcze nigdy nie mieli styczności z golfem. Sześcioro „gości nowicjuszy” Andrzej, Piotrek, Nikodem, Monika oraz Oliwier i Krzysztof razem z nami puttowało i grało na wynik swojego flght’tu. Po raz pierwszy w zawodach naszego Klubu jako zawodnik zadebiutował także Grzegorz. Emocje i świetna zabawa towarzyszyły każdemu ich uderzeniu. Mamy nadzieję, że nasi goście połknęli bakcyla i rozwiną swoje umiejętności w naszym gronie.
W dzisiejszym turnieju zwyciężyła drużyna w składzie: Janina Litwiniuk, Jan Doppke i Andrzej Nowakowski z wynikiem 60pkt. (wyniki zawodów poniżej).
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za świetną zabawę i zapraszamy do udziału w kolejnych zawodach. Dziękujemy także Markowi i Mariuszowi za wsparcie logistyczne.                             W najbliższym poście przedstawimy dalszy terminarz cyklu Bydgoszcz Golf CUP 2022.
Fotorelację oraz filmik z zawodów znajdziecie na naszym profilu klubowym na na fb

https://www.facebook.com/BydgoskiKlubGolfowy

Zarząd i Rada BKG

 

Facebook