Sponsorzy – Turnieju Pań „Ladies First”! 🌷

Niezmiernie miło nam ogłosić, że inauguracyjny Turniej Golfowy Pań „Ladies First”,  który odbędzie się na naszym polu w środę 24 sierpnia o godz. 16:00 wsparli tacy sponsorzy jak:

Normobaric for Life – komora normobaryczna  – firma oferuje usługi  wspomagające w sposób naturalny relaksację i regenerację organizmu. Wyprodukowana przez grupę Ekonstal komora to innowacyjne urządzenie służące do prowadzenia całkowicie bezpiecznej dla człowieka i przynoszącej mu wiele korzyści terapii tlenowej, która przebiega w warunkach podwyższonego ciśnienia atmosferycznego. Komora normobaryczna łączy w sobie nowoczesną technologię i najnowsze osiągnięcia medycyny po to, by wykorzystując potencjał natury pobudzać organizm do bardziej efektywnej pracy, a wszystkie jego tkanki – do skuteczniejszej odnowy biologicznej.
CzystaSprawa24.pl – szybkie i sprawne doprowadzenie mieszkania, domu, biura do perfekcyjnego stanu. Profesjonalne dwu lub czteroosobowe ekipy, pod nadzorem koordynatora w ciągu krótkiego czasu (w zależności od obiektu w ciągu godziny, maksymalnie dwóch) mają za zadanie posprzątać i sprawić by zapanował ład i harmonia.
Kanwa – Kanwa jest to restauracja w Osielsku gdzie kreowane są dania w oparciu o harmonie między najlepszymi produktami, sezonowością a nowymi trendami. Filozofią restauracji jest zdrowa kuchnia, która będzie zaskakiwać i zostawiać najmilsze wspomnienia wśród odwiedzających.
Logifact – niezależe inżynierskie biuro projektowo-wdrożeniowe i doradcze. Dostarczające na potrzeby Klientów – ukierunkowanych na dynamiczny rozwój przedsiębiorstw aktywnych w branży handlowej, produkcyjnej lub usługach logistycznych – rozwiązania koncepcyjne oraz narzędzia informatyczne usprawniające funkcjonowanie i zwiększające skuteczność logistyki.
Dental Garden stomatolog Bydgoszcz – stomatologia zachowawcza, leczenie kanałowe, wybielanie zębów, profilaktyka i higiena jamy ustnej, protetyka, implanty to podstawowe usługi oferowane przez gabinet stomatologiczny w Bydgoszczy. Tu leczy się bez bólu i stresu.

 

Facebook