UWAGA – ZMIANA TERMINU TURNIEJU OTWARCIA SEZONU 2024

W związku ze złą prognozą pogody na najbliższą sobotę postanowiliśmy przesunąć termin Turnieju Otwarcia Sezonu z 20 na 27 kwietnia.
Zatem w sobotę 27 kwietnia zapraszamy na Turniej Otwarcia Sezonu 2024, z którego dochód przeznaczony będzie na kalibrację pola.
Odprawa o godz. 9:30, start turnieju 10:00 w systemie shot gun.
Na rozgrzewkę i dobre wejście w sezon proponujemy turniej drużynowy w formie zabawowej.
Zadaniem turnieju jest integracja, dobra zabawa i golf.
Każda z drużyn składa się przynajmniej z dwóch osób. Drużyny można dobrać samemu lub zrobi to dyrektor turnieju.
Pierwsze 9 dołków gramy w formacie Texas scramble stroke play brutto.
Drugie 9 dołków gramy w formacie better ball stroke play brutto.
Dodatkowo obok turnieju głównego rozegramy na 18 dołkach (2×9) konkurencję „Best putt” dla Nowicjuszy, którzy jeszcze nie uprawiają golfa a chcieliby spróbować swoich sił w tej zabawie – zachęćcie i zabierzcie swoich znajomych.
Osoby, które pomagały na DR oraz w innych pracach porządkowych przed rozpoczęciem sezonu na polu golfowym są zwolnione z opłaty.
W opłacie turnieju:
Żeton na DR,
Udział w turnieju,
Green fee na polu golfowym BKG na resztę dnia turnieju,
Możliwość uczestnictwa w dodatkowych konkursach,
Katering po turnieju.
Opłata wpisowa za turniej jest w całości przeznaczona na kalibrację pola golfowego BKG. UWAGA!! – uczestnicy turnieju dokonują opłaty wpisowej w wysokości takiej jaką sami uznają za stosowne!!!
Zwycięzcami turnieju są wszyscy Uczestnicy. Po jego zakończeniu będą wręczane nagrody tylko za konkursy.
Zgłoszenia uczestników, w tym „drużyn” przyjmujemy do piątku 26 kwietnia do godz. 18:00 – sms na nr 604566999 lub na info@bkg.bydgoszcz.pl
Definicja formatu Texas scrambel – każdy członek drużyny uderza swoją piłkę z obszaru tee. Po zagraniu z tee partnerzy wybierają lepsze położenie jednej z piłek i zaznacza pozycję piłki kołeczkiem tee (lub innym znacznikiem) w odległości nie dalej niż szerokość scorecard i nie bliżej dołka. Po zagraniu przez wszystkich partnerów swoich piłek, ponownie wybierają lepsze położenie jednej z piłek i procedura się powtarza, także w odniesieniu do puttowania, aż do zakończenia dołka przez jednego z partnerów. Na karcie wyników zapisywany jest wynik drużyny.
Definicja formatu Better ball – każdy zawodnik z drużyny gra własną piłką. Wynikiem drużyny na dołku jest najniższy wynik uzyskany przez zawodnika.
Zapraszamy serdecznie
BKG⛳️

 

Facebook