Wyniki Drugiego Turnieju Klubowego!🏌️🏆

Majowy turniej BGC 2022 już za nami. Pogoda była łaskawa, chociaż mimo braku deszczu, wiatr dawał się we znaki. 💨 W turnieju wzięło udział 15 uczestników, spośród których Piotr Słojewski potwierdził swój wysoki poziom zdobywając I miejsce brutto👌 natomiast Krzysztof Arbus odnotował wspaniały progres 🤩 zdobywając I miejsce netto.
W konkursie Nearest the pin najbliżej dołka ⛳️trafiali
#1 Rafał Rejniak – 6,5m
#5 Jerzy Litwiniuk – 92cm👍
Wyniki:
Brutto
🏆Piotr Słojewski – 66
🥈Dariusz Żyliński – 69
🥉Jarosław Płatek – 71
Netto
🏆Krzysztof Arbus – 52
🥈Janina Litwiniuk – 38
🥉Rafał Rejniak – 36
Pełne wyniki w galerii zdjęć poniżej
Gratulujemy zwycięzcom i uczestnikom turnieju, 👏 miło nam będzie gościć Was oraz pozostałych klubowiczów i sympatyków BKG 25 czerwca na kolejnym turnieju z serii Bydgoszcz Golf Cup 2022.
Jeżeli ktoś jeszcze nie brał udziału w tegorocznym cyklu to przypominamy, że według regulaminu Bydgoszcz Golf Cup aby powalczyć o nagrody w październikowym finale należy wziąć udział w co najmniej dwóch turniejach eliminacyjnych – obecnie już w czerwcowym oraz we wrześniowych Mistrzostwach Bydgoszczy (w miesiącach wakacyjnych nie gramy Cup)❗️
Na koniec ogromne podziękowania 🤝 dla wszystkich zaangażowanych w logistykę i organizację turnieju 🙌 oraz Polskie Radio PiK za patronat medialny i nagrody.
Do zobaczenia na polu!
Zarząd oraz rada BKG

Facebook