WYNIKI TURNIEJU PREZESÓW XX-lecia BKG & FINAŁU BGCup 23

W sobotę 7 października z okazji jubileuszu rocznicy utworzenia naszego Klubu rozegraliśmy Turniej Prezesów XX-lecia BKG połączony z październikowym turniejem Bydgoszcz Golf CUP kończącym w tym sezonie  rozgrywki z cyklu BGCup23. Przy wietrznej lecz stosunkowo ciepłej pogodzie na polu golfowym w Leśny Park Kultury i Wypoczynku „Myślęcinek” na starcie stanęło 39 zawodników i zawodniczek. Po zakończeniu zawodów w restauracji Czarny Kawior w Bydgoszczy odbyła się uroczysta gala obchodów jubileuszu XX-lecia, podczas której wręczono nagrody zdobywcom najlepszych miejsc w Turnieju Prezesów oraz Finale BGCup 23 a także za tegoroczne rozgrywki Match Play BKG 23.

W Turnieju Prezesów XX-lecia BKG w klasyfikacji brutto+netto najlepsze miejsca zajęli w kolejności:

1. Konrad Górny
  2. Piotr Słojewski
  3. Marek Bozić
  4. Dariusz Żyliński
  5. Janusz Burdak
  6. Zbigniew Piskorz

Najlepszym Master Seniorem okazał się Marek Bożić natomiast najlepsze miejsce wśród golfistek zajęła Agnieszka Kozłowska.

Na dołku # 5 Nearest  to the Pin wywalczył Dariusz Żyliński wynikiem – 155 cm.

W konkurencji Nearest to the Pin sponsorowanej przez SKODA Bieranowski na dołku # 1 najlepsze miejsca zajęli:

1. Marcin Schmidt – 106 cm
  2. Piotr Falewicz – 442 cm
  3. Jerzy Litwiniuk – 450 cm

W klasyfikacji  brutto październikowego Bydgoszcz Golf Cup 23 najlepsze miejsca zajęli:

3. Litwiniuk Jerzy – 36

Finał Bydgoszcz Golf Cup 23  – po podsumowaniu maksymalnie trzech najlepszych wyników uzyskanych w rozgrywkach tegorocznego cyklu BGCup23 ranking najlepszych miejsc w kategorii brutto przedstawia się następująco:

3. Janusz Burdak – 230
Nagrodę Specjalną z losowaną wśród uczestników uroczystej Gali XX-lecia BKG – lot widokowy nad Bydgoszczą ufundowaną przez ZONDA.AERO Flight School wylosował Piotr Słojewski.
Nagrodę Główną z okazji XX-lecia BKG – rower trekingowy – losowaną wśród członków BKG biorących udział w cyklu BGCup 23, ufundowaną przez Leśny Park Kultury i Wypoczynku „Myślęcinek” wylosował Mariusz Bajus.

Poniżej w plikach zamieszczone są pełne wyniki turnieju i zestawienia poszczególnych klasyfikacji.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Uczestnikom Turnieju Prezesów XX-lecia BGK oraz cyklu BGCup23 za udział w rozgrywkach w tegorocznym sezonie. Gratulujemy Laureatom zawodów.